Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

U+81E8, 臨
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-81E8

[U+81E7]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+81E9]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: lín  
Loudspeaker.svg
(датотека)
лин

Радикал:

131

Карактер

Традиционално Традиционално Једноставно


Тетрада: 臨到тетр. -

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 41 耶和華的話使慈愛就是臨到身上
  1. 41 Yēhéhuá ā, yuàn nǐ zhào nǐ dehuà, shǐ nǐ de cí'ài, jiùshì nǐ de jiù ēn, líndào wǒ shēnshang.
   1. 41. Нека дође на ме милост Твоја, Господе, помоћ Твоја по речи Твојој.
    1. 40 42

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane