Пређи на садржај

約拿 單

約拿 單 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yuē ná dān  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 30 自己設立雕刻摩西 孫子兒子約拿 、和他的子孫作但支派的祭司、直到那地遭擄掠的日子。
  1. 30 Dàn rén jiù wèi zìjǐ shèlì nà diāokè de xiàng. Mó xī de sūnzi, gé shùn de érzi yuē ná dān, hé tā de zǐsūn zuò dàn zhīpài de jìsī, zhídào nà de zāo lǔlüè de rìzi.
   1. 30. И синови Данови наместише себи онај лик резани; а Јонатан син Гирсона Манасијиног и синови његови беху свештеници племену Дановом докле се год не исели из земље.
    1. Суд. 13:1, 1 Сам. 4:2, Псал. 78:60

     1. 29 ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
約拿 ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

約拿 單


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane