U+7AD9, 站
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-7AD9

[U+7AD8]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+7ADA]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhàn  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 26

 1. 12 [1]平坦地方稱頌耶和華
  1. 12 Wǒ de jiǎo zhàn zài píngtǎn dìfāng. Zài zhòng huì zhōng wǒ yào chēngsòng yēhéhuá.
   1. 12. Нога моја стоји на правом путу; на скупштинама ћу благосиљати Господа.
    1. 11 1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Серија:

 1. 系列#2478():


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна