Пређи на навигацију Пређи на претрагу

U+5224, 判
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5224

[U+5223]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5225]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: pàn  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

018....

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 137耶和華公義也是正直
  1. 137 Yēhéhuá ā, nǐ shì gōngyì de, nǐ de pàn yǔ yěshì zhèngzhí de.
   1. 137. Праведан си, Господе, и прави су судови Твоји.
    1. Нем. 9:33, Јер. 12:1, Дан. 9:7
     1. 136 138

Библијске све речи:

34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Канада:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Малгашки:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце