Пређи на садржај

母驢

母驢 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: mǔ lǘ  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

080

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 12

 1. 16 法老婦人待亞伯亞伯蘭得了許多駱駝母驢
  1. 16 Fǎlǎo yīn zhè fùrén jiù hòudài yà bó lán, yà bó lán déliǎo xǔduō niú, yáng, luòtuo, gōng lǘ, mǔ lǘ, pú bì.
   1. 16. И он чињаше добро Авраму ње ради, те имаше оваца и говеда и магараца и слуга и слушкиња и магарица и камила.
    1. 15 17

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

母驢


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна