Пређи на садржај

摩押

摩押 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: móyā  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

rub detain in custody
трад. (摩押)
једн. #(摩押)

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 19

 1. 37 女兒起名摩押就是現今摩押始祖
  1. 37 Dà nǚ'ér shēng liǎo er zi, gěi tā qǐmíng jiào mó yā, jiùshì xiànjīn mó yā rén de shǐzǔ.
   1. 37. И старија роди сина, и надеде му име Моав; од њега су Моавци до данашњег дана.
    1. 5 Мој. 2:9
     1. 36 38

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

摩押


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце