Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+5B55, 孕
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B55

[U+5B54]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5B56]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yùn  
Loudspeaker.svg
(датотека)
јуен

јуен

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 19

 1. 36 這樣羅得女兒父親懷了
  1. 36 zhèyàng, luó dé de liǎng gè nǚ'ér, dōu cóng tā fùqīn huáile yùn.
   1. 36. И обе кћери Лотове затруднеше од оца свог.
    1. 35 37

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg