(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: wéi  
Аудио: (датотека)

Радикал:

061284

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 2 [1]煩惱一切災害天平
  1. 2 Wéi yuàn wǒ de fánnǎo chēng yī chēng, wǒ yīqiè de zāihài fàng zài tiānpíng li.
   1. 2. О да би се добро измерили јади моји, и заједно се невоља моја метнула на мерила!

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane