Пређи на садржај

U+5A36, 娶
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5A36

[U+5A35]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5A37]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: noicon(датотека)
[[Шаблон:zh-cir]]

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 3
  1. 3 Yòu qǔle yǐ shí de nǚ'ér, ní bài yuē de mèizi ba shí mǒ.
   1. 3. И Васематом кћерју Исмаиловом, сестром Навеотовом.
    1. 1 Мој. 28:9

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane