U+5949, 奉
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5949

[U+5948]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+594A]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: fèng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

037

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 9 壇上不可[1]異樣不可燔祭不可
  1. 9 Zài zhè tánshàng bùkě fèng shàng yìyàng de xiāng, bùkě xiàn fánjì, sù jì, yě bùkě jiāo shàng diàn jì.
   1. 9. Не приносите на њему кад туђи нити жртву паљеницу нити принос; ни налив не лијте на њему.
    1. 3 Мој. 10:1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane