U+54CE, 哎
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-54CE

[U+54CD]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+54CF]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: āi  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

030 235

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 24 因此耶和華以色列 [1]對頭雪恨敵人報仇
  1. 24 Yīncǐ, zhǔ wàn jūn zhī yēhéhuá yǐsèliè de dà néng zhě shuō, āi, wǒ yào xiàng wǒ de duìtóu xuěhèn, xiàng wǒ de dírén bàochóu.
   1. 24. Зато говори Господ, Господ над војскама, силни Израиљев: Аха! Разрачунаћу се са противницима својим, и осветићу се непријатељима својим.
    1. 5 Мој. 28:63
     1. 23 25

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:Kateg