Пређи на садржај

分散

分散 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: fēnsàn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

018

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 9

 1. 19 挪亞兒子他們後裔分散
  1. 19 Zhè shì nuó yà de sān gè er zi. Tāmen de hòuyì fēnsàn zài quán de.
   1. 19. То су три сина Нојева, и од њих се насели сва земља.
    1. 1 Мој. 10:32, 1 Дн. 1:4
     1. 18 20

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... 65 ... 125
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

分散


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна