Пређи на садржај

個人

個人 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: гежен  
Аудио: (датотека)

Радикал:

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиКњига о Јову,Глава 1

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 個人主義个人主义 (gèrén zhǔyì)
 2. 個人化个人化 (gèrénhuà)
 3. 個人崇拜个人崇拜 (gèrén chóngbài)
 4. 個人所得稅个人所得税
 5. 個人數碼助理个人数码助理 (gèrén shùmǎ zhùlǐ)
 6. 個人衛生个人卫生 (gèrén wèishēng)


Сродни чланци са Википедије:

個人


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце