U+90CE, 郎
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-90CE

[U+90CD]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+90CF]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: láng  
Аудио: (датотека)

Радикал:

163

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 20 這些事以後,有人告訴亞巴郎說:「米耳加也給你的兄弟納曷爾生了兒子:
  1. 20 Zhèxiē shì yǐhòu, yǒurén gàosu yà ba láng shuō:`Mǐ ěr jiā yě gěi nǐ de xiōngdì nà hé ěr shēng liǎo er zi:
   1. 20. После тога јавише Авраму говорећи: Гле, и Мелха роди синове брату твом Нахору:
    1. 1 Мој. 11:29
     1. 19 21

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна