матер

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

матер

матер (српски, lat. mater)[уреди]

Значења:

Референце[уреди]

Напомене[уреди]

Изведене речи: матер

5
  1. матер
  2. мате атер
  3. мат ате тер
  4. ма ат те ер
  5. м а т е р
Распоред домина од пет слова
1/А Пар 2/Б Пар 3/В Пар 4/Г Пар 5/Д
15 1 01 2 22 3 07 3 20
1 15:01421ма

12 01:22022ат

23 22:07637те

34 07:20200ер

45
321 123 15:01:22 (12622)


234 01:22:07 (00637)


234 22:07:20 (19100)


345 543
м 1 а 15:01:22 (00378637):07 т 01:22:07 (00019100):20 е 5 р

Фузи ћирилица: матер

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици