Пређи на садржај

直到

直到 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhídào  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 52 耶和華應當稱頌直到永遠阿們阿們
  1. 52 Yēhéhuá shì yīngdāng chēngsòng de, zhídào yǒngyuǎn. Āmen, āmen.
   1. 52. Благословен Господ увек! Амин, амин.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

直到


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane