Пређи на садржај

阿們

阿們 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: Āmen  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

(phonetic character); (final part.); (interj.)
(phonetic character); (final part.); (interj.); flatter; an initial particle; prefix to names of people
 
(plural marker for pronouns and a few animate nouns)
simp. and trad.
(阿們)

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиОткривење, глава 22

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

阿們


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane