Такође погледајте: 𢎵
U+5F17, 弗
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5F17

[U+5F16]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5F18]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

57

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 10

 1. 6 兒子古實麥西迦南
  1. 6 Hán de érzi shì gǔ shí, mài xi, fú, jiā nán,
   1. 6. А синови Хамови: Хус и Месраин, Фуд и Ханан.
    1. 5 7

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane