Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
U+9DB4, 鶴
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9DB4

[U+9DB3]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9DB5]
U+FA2D, 鶴
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA2D

[U+FA2C]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA2E]


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Радикал:

196

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 11

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane