Пређи на садржај

葡萄

葡萄 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: pútáo  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиАгеј, глава 2

 1. 19 葡萄無花果石榴橄欖沒有結果今日你們
  1. 19 Cāng li yǒu gǔ zhǒng me. Pútáo shù, wúhuāguǒ shù, shíliú shù, gǎnlǎn shù, dōu méiyǒu jiéguǒ zi. Cóng jīnrì qǐ, wǒ bì cì fú yǔ nǐmen.
   1. 19. Има ли јоште семена у житници? Ни винова лоза ни смоква ни шипак ни маслина још не роди; од овог ћу дана благословити.
    1. 18 20

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

葡萄


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна