Пређи на садржај

經過

經過 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: jīngguò  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 12

 1. 6 亞伯蘭經過到了地方摩利橡樹那裡
  1. 6 Yà bó lán jīngguò nà de, dàole shì jiàn dìfāng mólì xiàngshù nàlǐ. Nà shí jiā nán rén zhù zài nà de.
   1. 6. И пође Аврам ту земљу до места Сихема и до равнице морешке; а беху тада Хананеји у тој земљи.
    1. 5 Мој. 11:30, Суд. 7:1
     1. 5 7

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 事情經過事情经过 (shìqíng jīngguò


Сродни чланци са Википедије:

經過


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце