Извор: Викиречник
Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: lín  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. 8
  1. sān shì lín, dì sì shì suō lín,
   1. 8. Трећи на Харима, четврти на Сеорима,
    1. Језд. 10:21
     1. 7 9

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane