Пређи на садржај

掘了

掘了 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: juéle  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

064

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 85驕傲掘了[1]
  1. 85 Bù cóng nǐ lǜ fǎ de jiāo'ào rén, wèi wǒ juéle kēng.
   1. 85. Охоли ископаше ми јаму насупрот закону Твом.
    1. Псал. 35:7
     1. 84 86

Шаблон:119:085

Навигатор

... 1 ... ... 1 ...
... ... 3 ... ...
... 1 ... ... 1 ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

掘了


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane