Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
U+5A66, 婦
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5A66

[U+5A65]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5A67]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

038242

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Листа 女: