(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиСаборна посланица, светог апостола Јуде

 1. 15 眾人身上審判證實一切敬虔一切敬虔證實敬虔罪人頂撞剛愎
  1. 15 yào zài zhòngrén shēnshang xíng shěnpàn, zhèngshí nà yīqiè bù jìngqián de rén, suǒ wàng xíng yīqiè bù jìngqián de shì, yòu zhèngshí bù jìngqián zhī zuìrén suǒ shuō dǐngzhuàng tā de gāngbì huà.
   1. 15. Да учини суд свима, и да покара све безбожнике за сва њихова безбожна дела којима безбожност чинише, и за све ружне речи њихове које безбожни грешници говорише на Њ.
    1. 14 16

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane