Пређи на садржај

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 5 但願我行事堅定、得以遵守你的律例。
5 Dàn yuàn wǒ xíngshì jiāndéng , déyǐ zūnshǒu nǐde lǜ lì .
 1. 5
  1. 5 Dàn yuàn xíngshì jiāndìng, déyǐ zūnshǒu de .
   1. 5. Кад би путеви моји били управљени да чувам наредбе Твоје!
    1. Јер. 31:33, Рим. 7:22, 2 Кор. 3:5
     1. 4 6
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane