Такође погледајте: Додатак:Варијанте од "wo"

Mandarin

===Pronunciation

=

 • (file)

===Romanization

=

Романизација

(wo3, Zhuyin ㄨㄛˇ)

 1. Pinyin превод од
 2. Pinyin превод од
 3. Pinyin превод од
 4. Pinyin превод од
 5. Pinyin превод од
 6. Pinyin превод од
 7. Pinyin превод од

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
w 4 ♠ ... ... 4 ♣ q
... ... ... ǒ ... ... ...
d ♦ 4 ... ... 4 ♥ j

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane