U+571E, 圞
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-571E

[U+571D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+571F]

међународно


Хан карактер

(Kangxi radical 31, +23, 26 strokes, cangjie input 田女火木 (WVFD), четири-угла 60904, composition)

Референце

 • KangXi: не постоји, would follow page 221, карактер 19
 • Dai Kanwa Jiten: карактер 4866
 • Dae Jaweon: страна 453, карактер 22
 • Hanyu Da Zidian: том 1, страна 727, карактер 16
 • Unihan data за U+571E


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

031071

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце