U+5712, 園
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5712

[U+5711]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5713]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yuán  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

031

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 3

 1. 2 女人[1]果子我們可以
  1. 2 Nǚrén duì shé shuō, yuán zhōng shù shàng de guǒzi wǒmen kěyǐ chī.
   1. 2. А жена рече змији: Ми једемо род са сваког дрвета у врту;
    1. 1 3

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane