Пређи на садржај

Такође погледајте:
U+5509, 唉
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5509

[U+5508]
CJK Unified Ideographs
[U+550A]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: āi  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

030 294

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 5 [1]聲音骨頭
  1. 5 Yīn wǒ āi hēng de shēngyīn, wǒ de ròu jǐn tiē gǔtou.
   1. 5. Од уздисања мог приону кост моја за месо моје.
    1. Јов 33:21, Плач 4:8
     1. 4 6

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:119:005