Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0E57, ๗
THAI DIGIT SEVEN

[U+0E56]
Тај
[U+0E58]

Тајски[уреди]

Број[уреди]

(7)

  1. 7 (seven).

Видите такође[уреди]