Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
U+0E56, ๖
THAI DIGIT SIX

[U+0E55]
Thai
[U+0E57]

Тајски[уреди]

Број[уреди]

(6)

  1. 6 (six).

Видите такође[уреди]