Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0E58, ๘
THAI DIGIT EIGHT

[U+0E57]
Тај
[U+0E59]

Idioma tailandés.png Тајски

Број

(8)

  1. 8 (eight).

Видите такође