Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0E52, ๒
THAI DIGIT TWO

[U+0E51]
Тај
[U+0E53]

Тајски[уреди]

Број[уреди]

(2)

  1. 2 (two).

Видите такође[уреди]