седамдесет

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

седамдесет (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 14 屬比革瓦伊的子孫有烏太和撒布.著他們有男丁七十[1]
  1. 14 shǔ bǐ gé wǎ yī de zi sūn yǒu wū tài hé sā bù. tóng zhe tā men yǒu nán dīng qī shí。
  2. 14. И од синова Вигвајевих Гутај и Завуд и с њима мушкиња седамдесет.


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

седамдесет

 1. 以斯拉記 8 章[1]