Пређи на садржај

試驗

試驗 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shìyàn  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 22

 1. 1 這些以後、 試驗亞伯拉罕呼叫亞伯拉罕這裡
  1. 1 Zhèxiē shì yǐhòu, shén yào shìyàn yàbólāhǎn, jiù hūjiào tā shuō, yàbólāhǎn, tā shuō, wǒ zài zhèlǐ.
   1. 1. После тога хтеде Бог окушати Аврама, па му рече: Авраме! А он одговори: Ево ме.
    1. Јевр. 11:17, Јаков 1:12
     1. 32 2

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

試驗


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце