baka

baka

baka (српски, ћир. бака)[уреди]

Именица[уреди]

baka, ж

Значења:

  1. стара жена, мајчина или очева мајка [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]