Пређи на садржај

бака

бака

бака (српски, lat. baka)[уреди]

Именица[уреди]

бака, ж

Значења:

  1. мајчина или очева мајка, стара жена [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]