Пређи на садржај

雅完

雅完 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yā wán  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

172

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 10

 1. 4 雅完兒子以利沙他施基提多單
  1. 4 Yā wán de érzi shì yǐ lìshā, tā shī, jī tí, duō dān,
   1. 4. А синови Јаванови: Елиса и Тарсис, Китим и Доданим.
    1. 3 5

Навигатор

4 ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
2 ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

雅完


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane