Извор: Викиречник

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: shì  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ши

Радикал:

149

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 106公義典章起誓遵守
  1. 106 Nǐ gōngyì de diǎnzhāng, wǒ céng qǐshì zūnshǒu. Wǒ bì àn shì ér xíng.
   1. 106. Заклех се да ћу чувати наредбе правде Твоје, и извршићу.
    1. Нем. 10:29
     1. 105 107

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Арапски:
 • Бугарски:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Шведски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane