Пређи на садржај

起誓

起誓 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: qǐshì  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cirШаблон:zh-cir

Радикал:

156

Шаблон:Тетрада

to rise; to raise; to get up
 
oath; vow; to swear
oath; vow; to swear; to pledge
трад. (起誓)
једн. #(起誓)

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 50

 1. 25 約瑟 叫以色列 的子孫起誓、說、 神必定看顧你們、你們要把我的骸骨從這裡搬上去。
  1. 25 Yuē sè jiào yǐsèliè de zǐsūn qǐshì, shuō, shén bìdìng kàngù nǐmen, nǐmen yào bǎ wǒ de háigǔ cóng zhèlǐ bān shàngqù.
   1. 25. И закле Јосиф синове Израиљеве и рече: Заиста ће вас походити Бог; а ви онда однесите кости моје одавде.
    1. 1 Мој. 47:29, 2 Мој. 13:19, Ис.Н. 24:32
     1. 24 26

Навигатор

... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

起誓


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane