Пређи на садржај

行了

行了 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xíngle  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 6

 1. 22 挪亞這樣 吩咐照樣行了
  1. 22 Nuó yà jiù zhèyàng xíng. Fán shén suǒ fēnfu de, tā dōu zhàoyàng xíngle.
   1. 22. И Ноје учини, како му заповеди Бог, све онако учини.
    1. 1 Мој. 7:5, Јевр. 11:7
     1. 21 1

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

行了


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Мађарски:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна