(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: zhì  
Аудио: (датотека)

Радикал:

122

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 10 你們我們你們面前只管居住買賣產業
  1. 10 Nǐmen yǔ wǒmen tóng zhù ba, zhè de dōu zài nǐmen miànqián, zhǐguǎn zài cǐ jūzhù, zuò mǎimài, zhì chǎnyè.
   1. 10. Па живите с нама, и земља ће вам бити отворена; настаните се и тргујте и држите баштине у њој.
    1. 1 Мој. 13:9, 1 Мој. 20:15, 1 Мој. 42:34, 1 Мој. 47:27
     1. 9 11

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна