(кинески)

U+4E95, 井
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E95

[U+4E94]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E96]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: jǐng  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 26

 1. 15 父親亞伯拉罕 在世日子父親僕人所挖的井、非利士人全都塞住、滿了
  1. 15 Dāng tā fùqīn yàbólāhǎn zàishì de rìzi, tā fùqīn de pú rén suǒ wā de jǐng, fēi lì shì rén quándōu sāi zhù, tián mǎnle tǔ.
   1. 15. Па све студенце које беху ископале слуге оца његовог за времена Аврама оца његовог заронише Филистеји, и засуше их земљом.
    1. 1 Мој. 21:30
     1. 14 16

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце