Пређи на садржај

一點

一點 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yīdiǎn  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

001

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 18

 1. 5 我再拿一點餅來、你們可以加添心力、然後往前去、你們既到僕人這裡來、理當如此。他們說、就照你說的行罷。
  1. 5 Wǒ zài ná yīdiǎn bǐng lái, nǐmen kěyǐ jiā tiān xīnlì, ránhòu wǎng qián qù, nǐmen jì dào pú rén zhèlǐ lái, lǐdāng rúcǐ. Tāmen shuō, jiù zhào nǐ shuō de xíng bà.
   1. 5. И изнећу мало хлеба, те поткрепите срце своје, па онда пођите, кад идете поред слуге свог. И рекоше: Учини шта си казао.
    1. 4 6

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

一點


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце