׆

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Lua грешка in package.lua at line 80: module 'Модул:scripts/recognition data' not found.

Hebrew

Симболи

׆

 1. (biblical) A Masoretic notation of unclear significance.

Usage notes

Further reading


׆ (хебрејски)

Објашњење.


Сродни чланци са Википедије:

׆

Примери:

Викицитати4. Мојсијева, глава 10

Проширени садржај

Викицитати

Псалам 107


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Спољне везе

[Обрнути нун[1]]