Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте:
Gw u5b78.svg
U+5B78, 學
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5B78

[U+5B77]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5B79]


(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xué  
Аудио: Loudspeaker.svg(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

039

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 14 學習確信存在心裡因為知道[1]
  1. 14 Dàn nǐ suǒ xuéxí de, suǒ quèxìn de, yào cúnzài xīnlǐ. Yīnwèi nǐ zhīdào shì gēn shuí xué de.
   1. 14. Али ти стој у томе што си научио и што ти је поверено, знајући од кога си се научио,

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane