Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+9060, 遠
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-9060

[U+905F]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+9061]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yuǎn  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

ВикицитатиПсалам 119

 1. 44 直到永遠
  1. 44 Wǒ yào cháng shǒu nǐ de lǜ fǎ, zhídào yǒng yǒngyuǎn yuǎn.
   1. Шаблон:PSAL 119
    1. 43 45

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane