Lhasa

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Енглески[уреди]

Шаблон:Tit2[уреди]

Етимологија[уреди]

From Тибетански ལྷ་ས (lha sa)

Изговор[уреди]

Властита именица[уреди]

Lhasa

  1. Capital of Xizang (Tibet) Autonomous Region of the People’s Republic of China.

Преводи[уреди]

References[уреди]

Anagrams[уреди]


Чешки[уреди]

Шаблон:Tit2[уреди]

Lhasa f

  1. Lhasa

Немачки[уреди]

Немачки Википедија има чланак на:
Википедија de

Noun[уреди]

Lhasa

  1. capital city of Tibet; Lhasa

Шаблон:Tit2[уреди]

  • Lhasa у Duden на интернету

Португалски[уреди]

Властита именица[уреди]

Lhasa f

  1. Шаблон:check deprecated lang param usage

Шпански[уреди]

Шпански Википедија има чланак на:
Википедија es

Властита именица[уреди]

Lhasa ?

  1. Lhasa (capital of Xizang (Tibet))