Извор: Викиречник

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: dāo  
Loudspeaker.svg
(датотека)
дао

Радикал:

195002

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце


Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна